Volná místa Stráž pod Ralskem

Benefity zaměstnání:

  1. Možnost ubytování v objektu (mezi službou zdarma)
  2. Stravování v objektu za zvýhodněnou cenu
  3. Příspěvek na dopravu od 10km (z místa bydliště do Stráž pod Ralskem)
  4. Osobní ohodnocení po adaptačním procesu
  5. Příspěvek za soboty, neděle, svátky a noční směnu dle zákona.
  6. V případě práce na oddělení DZR příplatek za psychickou zátěž
  7. Čtvrtletní prémie dle uvážení nadřízeného

 V případě zájmu o kteroukoli pracovní pozici, kontaktujte nás. Své životopisy zasílejte na e-mail: hospodarka@vojtella.cz, telefon: + 420 603 296 250

Pracovník v sociálních službách vykonávající přímou obslužnou péči (Pečovatel/ka)

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je od 20 000 Kč hrubého

Požadujeme

Základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu; absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u fyzických osob, které získaly podle zvláštního předpisu způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, u fyzických osob, které získaly odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle §110, a u fyzických osob, které získaly střední vzdělání v oboru stanoveném prováděcím právním předpisem.

Náplň práce

Péče o seniory v zařízení se sociální službou domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, krmení, koupání, přebalování, aktivizace klienta.

Všeobecná zdravotní sestra

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Všeobecné sestry. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je od 30 000 Kč hrubého.

Požadujeme

Odbornou způsobilost dle § 86 zákona č. 96/2004 Sb. odborná praxe výhodou nikoliv podmínkou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.

Sociální pracovník

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Sociální pracovník specialista v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je od 32 000 Kč hrubého.

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání, bakalářské nebo magisterské. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Zodpovědnost, práce v týmu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost.

Praktická sestra

Nabízíme volné pracovní místo na pozici praktické sestry. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je od 25 000 Kč hrubého.

Požadujeme

Odbornou způsobilost dle  § 86 zákona č. 96/2004 Sb, odborná praxe výhodou nikoliv podmínkou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.

Zobrazit jako: katalog | tabulka